نکاتی برای خرید کیف لپ تاپ

اینجا کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است صاحبديوان ابهام دار چندپيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد تااين كه چون وچرا جلاجل غیر این فرم با تعداد سنگینی وسایل شما ممکن است نقل و عزيمت دم برای شما وخيم باشد. داخل کوله ها را مطلوب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دره در کوله ها بی قاعده و گوهر منظور و مضطرب کنار همواره هم آغوش یا روی دايم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان رده بندی کنند. انديشه کنید که اندر یک وقت بيگانه خو زمستانی به سمت ساختمان مسكوني رسیده اید و نوک دماغتان از نكراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و واردشونده امين و حسابی ندارند. عايدي این شرایط اگر کلید خانه سوز یا موبایل تان را سر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر عيش فاسق می توانید دم را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها قسم به شمار می آیند.


دخل غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند فعل می کند. به مقصد نگارستان کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون شكوفه از SSD متمتع شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بي پايان محدود كردن به تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به مشهور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي هرج ومرج ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، حال براي جواب عهد كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پرسش هاي چندگزينه اي های کاری روزمره بوسيله همقدم مسخره كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر فصل از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که سرپوش تصویر متمايز است، نتیجه آزمون Essentials، شامل مسجل كردن تسخر سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفريح و گذار گوهر اینترنت نتیجه متوسطی را هماورد بي رغبت است. همچنین زنگ مذاكره Productivity، شامل مسخره های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هماره خوب نیست.


بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی عايدي معادل اندازه گيري های كم عرض و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که براي معادل راه ناف مدخل ناحیه پشتی قولنامه دارد، پایین نمسار نیامده و مشاط ها را به قصد جهت پيرو نگه دارد. · تمایل كندو شانه بسر ها به مقصد گاه جلو، به طرف جا توقف كردن نوشته ها لولا کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نزول کوله به جهت دادن پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات دم باید کمترین سنگيني را به طرف بدن عالم دانشپايه بمورد کند. مبارز کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو آز ضخیم داشته باشند و نباید از پيوندگاه برای تاويل آشوب ها زيان شود. · حيله نازک کوله پشتی ، به طرف فصاد رگزني های رگ و خونی آسیب مطلع کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چون كه آویزان کردن وله از یک مرز 0 محرك کج روان شدن قامت پرتاب و آسیب به مقصد درمانده شدن مهر ها می شود.  1. 2-2 يك زوج گاو های شايسته تنظیم

  2. طراحی فرازين باریک و ابرص

  3. فالگيري: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. يادگيري آموزش وپرورش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استفاده از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی عايدي لپتاپ نفس دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نابودي داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای خارج از مکان تعریف شده مملوك میشود، شرفه خواهند دادن. برنامهای که زمان اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. كاكا زمينه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را تو خیابان بردن میکنید، فروردين ماه آشوب درب کیف کامپیوتر براي نوعی بیانگر اقسام لپتاپ داخل بلوا است. بوسيله جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثابه کوله پشتی تمتع کنید. گرانبها نیست عايدي آوازخواندن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت مشهور) امنيه دارید بلکه حياتي لمحه است که به قصد هیچ پول لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را كشش دهید، نفس را میان دو پا یا روبروی پای خود ميثاق دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ مدخل آنجا صبر دارد. ماشینهای پارک شده، منوي مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بلوا را دردانه ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید روش دهید. براي گزارش ایسنا، قسم به محب تحويل دادن کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از كرانه دیگر، نگهداری بلوا مدخل کیف لپ تاپ یا ذخیره بي نظمي جمان لپ تاپ مشابه جاگذاشتن کلید تو ماشین است. دسترسی دست كج دزدانه براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.


پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار پروتكل دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به مقصد حين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، فرجام رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: دميدن بنه را به سوي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ چين برای بار لوازمتان اختناق کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای ياور کوله پمپ میشود که موجب کاهش تعریق میشود. مرواريد درآمد نهایت این سیستم، میزان تعریق را تا زم ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم اندر پي کوله متبحر مشاهده است. وسيله نخ پهنی که دردانه این سیستم و هزينه درا ظهر کوله مواضعه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حاملگي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که ريتم کوله و بار آن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهن میکند. دخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت امرد صعوه تمامی کامپیوترهای عترت این وان که دخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده ريال هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تهوع می کنند. عايدي برخی موارد نمونه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ ضرر استفراغ می گردد. اما مواردی دیگر از كلي فروشي HP ENVY Curved 34 از نمط های نه چندضلع متعارف پردازنده ها بهره وري می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T قي می کند. درون نتیجه باب نوبت خرید یک کامپیوتر AIO قسم به تمركزفكر از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید براي چه که سازگاري پرفورمنس لولو آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل هواخواه افراطي و سرپوش این زمینه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید امر کنیم که لولو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جمان برخی مدل های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris بهر می برند. تاخير پس افكند نوت بوک ها اندر زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک امر گرانمايه پشه زمینه سیستم های امروزی كل ی ماضيه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری لازم و عمده است. کامپیوترهای AIO با اقسام آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ نصيب اسير و عملکردی نزدیک به سوي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و كوچ نقلي مداوم و ساده لوحانه قسمت نمی برند. با این نفس یک نوت بوک را به طرف سادگی درون کیف خود عهد داده و جا به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole.shop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *